Správný výběr podlahy pro kouzlo domova

Akce: Pokládka a zaměření zdarma

Každý jsme jinak náročný a máme oblíbené to své. Jeden chce dřevěné podlahy, další korkové a jiný třeba vinylové či dlaždicové. Někdo má rád jednoduchý design, jiný upřednostní zajímavý, nápaditý vzhled. Základem ale je vybrat si kvalitní podlahu od prověřeného dodavatele.

Jakou podlahu si vybrat?

V první řadě vás bude zajímat asi především cena a vzhled. Myslet byste ale měli také na to, že podlaha musí být bezpečná, odolná, trvanlivá a měla by se snadno udržovatLaminátová podlaha, často nazývána jako plovoucí podlaha, se dnes řadí mezi nejoblíbenější. Laminátové parkety jsou totiž často k nerozeznání od dřevěných, vybírat můžete z nejrůznějších vzorů a získáte tak spolehlivou, estetickou a trvanlivou podlahu. Chcete-li být ve spojení s přírodou, pak je pro vás jedinečnou volbou dřevěná podlaha. Zde však musíte počítat s vyššími nároky na údržbu. Na zem si také můžete položit linoleum vyráběné z přírodních materiálů, nebo PVC, což je plast vyrobený z produktů na bázi ropy. Z kůry dubu korkového se pak vyrábí korková podlaha, která je zajímavá svou strukturou a svými zvukově a tepelně izolačními vlastnostmi.

Hledáte-li spolehlivého dodavatele podlah, který Vám nabídne kvalitní plovoucí podlahy dřevěné, laminátové či korkové, široký výběr PVC dekorů, vinylové podlahy a koberce společně s řadou doplňků, pak se obraťte na dodavatele Dveře, okna, sklo z Pardubického kraje. Daný sortiment může být dodán nejen v okresech Pardubice, Hradec Králové a Chrudim, ale i v jiných oblastech. S dodávkou a kvalitou budete naprosto spokojeni.

Výrobci